WYSOKA ZDAWALNOŚĆ. JESTEŚMY NA 1. MIEJSCU W ŁODZI. PROMOCYJNE CENY!
Kontakt telefoniczny: 791-336-348

O nas

NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ w ŁODZI!

Wg. najnowszego rankingu opublikowanego przez Urząd Miasta w Łodzi AUTO SZKOŁA EXPERT jest na 1. MIEJSCU w ŁODZI pod względem zdawalności!
Ponad połowa naszych kursantów zdało egzamin praktyczny za pierwszym podejściem.
Egzamin praktyczny: 54,55% kursantów zdało za 1. razem.
Egzamin teoretyczny: 79,59% kursantów zdało za 1. razem.

JAKO 1 SZKOŁA W ŁODZI OFERUJEMY NASZYM KURSANTOM ZDAWANIE EGZAMINU PAŃSTWOWEGO NASZYM SAMOCHODEM!
Nie musisz już się stresować, że jedziesz innym samochodem.
Zmiany, które wprowadziliśmy mają na celu ograniczenie stresu związanego z egzaminem, który bardzo często wpływa na negatywny wynik egzaminu!

Najwyższa zdawalność w Łodzi - Auto Szkoła Expert
Źródło: Express Ilustrowany 09-08-2023

Nie jesteśmy szkołą jazdy podobną do większości innych szkół w mieście. Przede wszystkim jesteśmy nastawieni na w pełni profesjonalną naukę przyszłych kierowców, gdyż zdajemy sobie sprawę, że od tego jak nauczymy Cię jeździć, będzie zależało bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny oraz innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego chcielibyśmy, aby nasi kursanci nie tylko zdawali egzaminy za pierwszym razem, ale przede wszystkim, aby bezpiecznie jeździli przez całe życie. Pragniemy, aby zawsze pamiętali, gdzie uczyli się jeździć i byli z tego dumni, bo przecież na kurs prawa jazdy uczęszcza się tylko raz w życiu.

To, jak nauczycie się przewidywać na drodze, radzić sobie z trudnymi sytuacjami drogowymi oraz jak bezpiecznie będziecie jeździć w przyszłości, zależy właśnie w dużej mierze od szkoły, która Was do tego przygotuje. To jest poziom wiedzy i umiejętności, którego nie da się porównać w jednej chwili. To zweryfikuje życie. Tak więc nie ma tu dzisiaj miejsca na kompromisy, czy oszczędności finansowe.

Jesteśmy szkołą jazdy, w której pracują bardzo starannie dobrani instruktorzy spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie. Charakteryzuje ich cierpliwość, pogoda ducha oraz pełen profesjonalizm zawodowy. W naszej pracy wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do szkolenia, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.

Wiemy, jak bardzo chcesz jeździć i jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresujące mogą być dla Ciebie pierwsze kroki za kierownicą. Rozumiemy to, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby cały kurs był jak najmniej dla Ciebie stresujący :-)

Nasza lokalizacja

AUTO SZKOŁA EXPERT
WYSZYŃSKIEGO 97
94-050 Łódź
Retkinia

 


BIURO CZYNNE
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 12:00 - 18
:00
TEL.:  791-336-348
EMAIL: BIURO.AUTOSZKOLAEXPERT@WP.PLZAPRASZAMY!